Skládka na Jarošovej

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Jan Bakos 25. mája 2018

Na križovaní Jarošovej so železnicou vzniká čierna skládka. Prosím o urýchlené odstránenie odpadu.

P.S. Kedy zodpovední nahradia koše Zelenej Hliadky mestskými?

02. júl 2018

Jan Bakos

Gratulujem zodpovedným k nečinnosti, skládka sa nám krásne rozšírila aj na druhú stranu koľají.
03. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet už bol nahlásený majiteľovi pozemku ŽSR.
Dnes prebehla kontrola lokality. Opakovane sme písomne požiadali o odstránenie skládky.
Podnet budeme aj naďalej sledovať.

Kancelária starostu
12. júl 2018

jani

Treba si to vybaviť s miestnym bezdomovcom-občanom Bratislavy. Dnes sa odpad odvezie, zajtra je tam zas. Je tam ten chlapík bratislavský skoro denne. Nik ho nevidí??? Nik ho neupozorní, že toto nie je skládka??? Kde je polícia a úrady? Hmm ,treba hned všetko hodiť na železnicu....aké jednoduché.
19. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia ŽSR OR Trnava odpad umiestnený na vznikajúcej čiernej skládke nepochádzal z činnosti ŽSR. Dňa 11.7.2018 bol zamestnancami zlikvidovaný.



Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania