Upchaté kanály - Parkovisko Wolkrova/pri Pengyme

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Anna 25. mája 2018

Dobry den, na novom parkovisku pri Pengyme, Wolkrova ulica sa napadane listie a odpad vobec neupratuje a upchava kanaly. Voda neodteka a k autam sa po vydatnejsom dazdi neda dostat cez niektocentrimetrovu vodu. Prosim o riesenie, dakujem

14. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.


MÚ BA - Petržalka
29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol vyriešený v roku 2018.





MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania