Opustená Škoda na Kolískovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
meno
Milo 19. júna 2018

Žiadam o odtiahnutie opusteného vozidla Škoda Fabia s EČV BL169LR, ktoré stojí už takmer rok nepohnute a s vypustenými pneumatikami na Kolískovej ulici 2-4.

20. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den. Majitela vozidla vylustrujeme prostrednictvom KRPZ a nasledne ho vyzveme na odstranenie vozidla v lehote do 60 dni.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
06. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den. Vozidlo uz ma platnu EK a TK, nejavi znaky vrahu.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
10. október 2018

Tomas Srnka

Nie je to opustene vozidlo. Je to vozidlo obyvatela vchodu Koliskova 2, pod ktorym aj parkuje. Majitel s nim jazdi niektore tyzdne viac, niektore menej.

Pravidelne je auto servisovane a chodi na STK a EK, nejedna sa o vrak, iba sa vozidlo denne nepouziva.

Sused z danej ulice.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania