Vytekanie odpadovej extrémne smradľavej vody na Stromovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Peter 27. mája 2018

Na chodník vyteká extrémne smradľavá odpadová voda pochádzajúca z pozemku ktorý vlastní bratislava-nové mesto prosím odstráňte vytekanie vody

29. máj 2018

Samuel Oprsal

Zapachajuci odtok

na Stromovej pri Tescu uz aspon 2 tyzdne vyteka nieco zapachajuce z mestskeho pozemku na ulicu
03. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania