Grafity v parku Bosákova - na chodníku i lavičke

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Jozef 29. mája 2018

Grafity v parku Bosakova na chodniku i lavicke.

21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za podnet.
Ospravedlňujeme sa za oneskorenú reakciu. Nelegálne graffiti boli z lavičky a priľahlého chodníka odstránené krátko po prijatí podnetu v roku 2018. V súčasnosti sa už v parku nenachádza žiaden poškodený mobiliár.

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania