Rozpadnutá vozovka na Ceste mládeže

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
hedviga 28. mája 2018

"Radným pánom" neprekáža stav tejto cesty? Kedy bola táto cesta naposledy opravená (nie zalátaná)?
Aj po tejto ceste chodí množstvo voličov...

31. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
04. jún 2018

Andrej

Hedviga ,ale myslim ,ze vacsina aut tam nema co robit an tejto ceste. Ved zakaz vjazdu je par metrov za cervenym mostom. Radsej nech je cesta znicena a nechodia tam auta.
04. jún 2018

hedviga

A ze tam chodi autobus a vozi slusnych ludi, co sa tam nevozia autami ....? MHD nevadi taka cesta?
04. jún 2018

ferdiš kostka

MHD je jedna vec. A tie stovky cyklistov čo, milý Andrej? Toto je typický slovenský prístup - nevymožiteľnosť či žiadna snaha o vymožiteľnosť zákonov či nariadení. Na to, aby tam nechodili autá a teda kontrolu sú akési orgány. Zároveň je na mieste otázka, koľko výnimiek povolil magistrát. Za oknami áut je čarovná formulka - individuálna turistika. Jedného by prekotilo z takej formulácie.
06. jún 2018

Andrej

Na to aby tam nechodili auta je potrebne vyvynut tlak verejnostou, ktorej to prekaza na tych, co porusuju tento zakaz a to aj v spolupraci s MP a nie cakat na nejaky organ, lebo ti tam stale nemozu byt. Som rad,ze aspon cez vikend strazia a aj davaju pokuty ,ale Tolko ludi to porusuje ,ze sa musia schopit okoloiduci najma,co su svedkami porusovania zakona. Aky problem ma cyklista s touto cestou? Mozno clovek so specialnym cestnym bicyklom, ale to uz je jeho problem...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania