Chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Tereza 28. mája 2018

Dobrý deň chcela by sim sa spytat kedy sa začne udržiavať chodník pri rybnicnej a jej okolie? Medzi Rybnicnou a Kimisarkamy je chodník v strašnom stave kríky už zasahujú do cesty. Veľa ľudí sa tam chodí prejsť a za chvíľku už ozaj nebude kade ísť. Ja chodím s kočíkom a nieje to sranda.

28. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

chodník patrí do správy hlavného mesta, čím ich zároveň žiadame o riešenie tohto podnetu.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
29. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
30. máj 2018

Jardo Mladší

Tento chodnik som riešil pred rokom. Nezáujem riešiť na strane mesta
27. marec 2020

Martin Uváček

Kríky popri výpadovke sú už ostrihané od roku 2019 a rovnako sa na jeseň ostrihali kríky aj na Pántoch. https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/79051/na-pantoch-chodnik-znecisteny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania