Značka zakrytá konárom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Novomestan 29. mája 2018

Značka zákaz odbočnenia zakrytá konárom.

30. jún 2018

Novomestan

Stále sa s tým nič neudialo.
30. jún 2018

Novomestan

Stále sa s tým nič neudialo.
31. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie. Čakáme na písomné potvrdenie.

Kancelária starostu
03. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Zeleň okolo dopravného značenia je orezaná.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania