Vysypaný stavebný odpad - Černyševského

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Peter 31. mája 2018

Dobry den, dnes som si vsimol vysypany stavebny odpad. Prosim o jeho odpratanie.

31. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Uvedený podnet preveríme priamo v teréne za účelom zistenia vlastníka pozemku. Následne bude vyzvaný na vykonanie nápravy.

mestská časť BA-Petržalka
24. február 2019

Martin U

Po 9 mesiacoch sa nič nezmenilo. Odpad pod schodami stále je.
24. február 2019

Michal Haman

Podnet bol preposlaný samospráve s prosbou o jeho aktualizáciu.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
20. marec 2019

Martin U

Nič sa za mesiac nezmenilo. Na upratanie tohto bordelu stačí jeden človek, jeden furik a jedna lopata.
02. apríl 2019

Martin U

Za dva týždne žiadna zmena.
07. máj 2019

Martin U

Dokonca pribudol aj další stavebný odpad.
21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe podnetu bol dňa 20.05.2019 odvezený stavebný odpad


.
Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania