Zrkadlo - narovnať

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 02. júna 2018

Dobrý deň,
Prosím o opravenie zrkadlá v križovatke Stachanovská/ Kľukatá do ktorého nacuval vodič čím ho ohol a teraz neplní svoju funkciu.
Ďakujem.

12. jún 2018

Dopravné značenie Bratislava

opravené
21. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

Zrkadlo bolo narovnané.

S pozdravom

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.