Vrak

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Matúš Čupka 12. apríla 2010

Na rohu Pavlovovej a Páričkovej sa nachádza rozbitý vrak vozidla.

15. apríl 2010

Odpoveď samosprávy

Auto stojí na Revúckej ulici, výzva bola na vozidlo na základe podetu vylepená dňa 12.11.2009. Nakoľko má spôsbilá firma technické problémy, zatiaľ nedošlo k odťahu. V súčasnosti prebieha rokovanie o ďalšom postupe.

S pozdravom

SABOVČÍK Miroslav
MÚ BA - Ružinov
01. december 2016

Edita Višvaderova

Uz tam nieje vyriesene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania