Chýbajúci prechod alebo spomaľovač

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

Kazdy den chodia cez tento nebezpecny usek deti do skolky na jankolovu a do skoly na pankuchovu, poprosili by sme tam dat bud priechod pre chodcov alebo spomalovac, dakujem

21. august 2018

Miro

Tento podnet je zle oznaceny na mape. Podobny bol uz otvoreny a zaslany policii - https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/53031/zabezpecenie-prechodu-cez-cestu-ovsiste
21. august 2018

Miroslava Kadnarova

Super dakujem za info
21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.




MÚ BA - Petržalka
07. február 2020

Miroslava Kadnarova

A ako sa to teda riesi? Stoja tam auta v zakrute a deti nie je spoza tych aut ani vidiet, ach jaaaaj az ked sa stane nestastie tak sa to bude riesit!!!!Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania