Džungľa-Chodník na Galvaniho ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 01. júna 2018

Chodník na Galvaniho ulici - v smere od Banšelovej k Avionu - je neskutočne zarastený. Chôdza po ňom je nebezpečná a chodci preto musia vstupovať na frekventovanú vozovku. A počas dažďa, keď konáre ovisnú, tak je nepriechodný!

12. jún 2018

Anonymný užívateľ

Včera chodník spriechodnili :-)
12. jún 2018

Anonymný užívateľ

Nebezpečné konáre orezali a chodník je opäť funkčný. Podnet vyriešený.
18. jún 2018

Anonymný užívateľ

Konáre už orezali. Podnet je už vyriešený. :-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania