Auto vrak Rybničná - 2

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: Roman Š, 03. júna 2018

Dobrý deň chcem nahlásiť vrak automobilu ktorý dlhodobo zaberá parkovacie miesto na Rybničnej ulici , bez evidenčného čísla vozidla, bez platnej TK a EK . Evidenčné číslo vozidla zistené : NR-011HX

04. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.

S pozdravom


Mária Horváthová
sekretariát starostu
05. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet „Auto vrak Rybničná-2“ bol postúpený na preverenie Okrskárom mestskej polície Vajnory. Po preverení podnetu Vás budeme o ďalšom postupe informovať.

S pozdravom



Ing. Michaela Hrčková
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
14. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
včera - 13.6.2018 -sme obdržali oznámenie od mestskej polície k tomuto podnetu:

Oznam sme dnes preverili na ul. Rybničná sme také vozidlo bez Ev.č. nenašli. Aj správkyňa na ul. Rybničná č.61/A potvrdila, že vozidlo bolo zrejme z parkoviska odstránené majiteľom.
S pozdravom
Okrskári Vajnory

Týmto považujeme podnet za vybavený.
S pozdravom


Mária Horváthová
Sekretariát starostu
MČ Bratislava – Vajnory

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.