Opustené 3 vozidlá, Šancová 1 pred Múzeom dopravy

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Gabriela, 05. júna 2018

Autá odstavené cca 9-10 mesiacov. Prekážajú v prejazde nákladným autám, ale hlavne autobusom ktoré k nám do Múzea dopravy vozia návštevníkov, cesta je značne rozbitá. niekoré majú vyfučané pneumatiky.

06. jún 2018

Martin U

asi pozostatok po skrachovanej spoločnosti, len nedávno tam bol dopísaný ako konateľ nejaký Poliak, takže tieto autá tam ešte asi chvíľu pobudnú.
07. jún 2018

Jerome

Dokedy maju STK???????
11. jún 2018

Moje Meno

BL417AB, VIN: ZFA19900001678204 bez STK a EK
BA187UI, VIN: KL1SF697J8W011265 bez STK a EK
BL596AF, VIN: ZFA19900000680783 STK a EK do 5.10.2018
14. jún 2018

Gabriela

Ďakujeme za ústretovosť, predmetné automobily už sú odstránené.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.