Upchatá kanalizácia (Bulíkova)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Jan 11. júna 2018

Pred panelakmi na ulici Bulikova 7-11 pocas dazda stoji voda. Na chodnikoch je v celom useku 20-tich metrov 5cm vody bez moznosti to obist. Jeden kanal je nad urovnou vody a druhy neodteka.

29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, bol vyriešený v roku 2018.

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania