Nepokosený porast - Ružinov Tekovská ulica

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Tomas Kan 11. júna 2018

Dobry den,

Chcel by som nahlasit nepokosemy porast na Tekovskej ulici. Nachadza sa vzadu za bytovymi domami. Podla katastra pozemok patri Magistratu a Magistrat tvrdi ze to riesi Miu Ruzinov.

01. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
05. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, pozemok je v správe Magistrátu. Práce boli zadané dodávateľovi, pozemok bude pokosený a náletové dreviny odstránené.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania