Neodtekajúci vpust pred Exnárovou 19 Ružinov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Gabriela Danyiová 11. júna 2018

Pri každom silnejšom daždi voda neodteka,pretoze je vpust necisteny niekolko rokov. Naposledy sme ho cistili svojpomocne cca pred tromi rokmi.

18. jún 2018

Gabriela Danyiová

Vpust bol síce vyčistený, ale bordel tam ostal, takže pri ďalšo daždi bude opäť upchatý.
20. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

Vyčistenie vpustu bolo 7.6.2018 objednané u RP VPS.

S pozdravom

Kancelária starostu
20. jún 2018

Gabriela Danyiová

Pri čistení vpustu si pracovníci RP VPS asi nevšimli znečistené okolie vpustu (opadané kvety a listy zo stromov), ktoré bude po daždi opäť spláchnuté v ňom, čo spôsobí jeho opätovné upchatie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania