Spadnutý strom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Tomáš . 07. júna 2018

Dobrý deň, žiadam o odstránenie spadnutého stromu pri Petržalskej klubovni. Ďakujem

11. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Podnet sme odstúpili na zabezpečenie na Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka.

mestská časť BA-Petržalka
09. október 2018

Tomáš .

Ďakujem, strom je odstránený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania