Opustená Škodovka na Mlynské nivy 44/A

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Peter 11. júna 2018

Dobry den, poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstavenej Škody bez platnej TK/EK z parkoviska na ulici Mlynske nivy 44

26. október 2018

Peter

Opustená bordová Škoda na Mlynské nivy 44

Dobry den, poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstavenej bordovej Škodovky bez platnej STK/EK z parkoviska na ulici Mlynske nivy 44.
26. október 2018

Peter

Auto sa nachadza pri kruhovom objazde - vid. moja fotka
04. október 2019

Peter

Mlynské Nivy-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Opustená Škodovka na Mlynské nivy 47

Dobrý deň, poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstavenej Škodovky bez platnej TK/EK z parkoviska na ulici Mlynske nivy 47
04. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
26. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na uvedené vozidlo bola 10.10. vylepená výzva na odstránenie v lehote 60 dní.

S pozdravom

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. február 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, uvedena vyzva bola uspesna/ucinna, vozidlo Skoda Felicia sice este nebolo vyradene z evidencie https://www.stkonline.sk/spz/BL131IC - bolo vsak odstranene z predmetneho miesta
VYRIEŠENÉ
26. február 2020

Odkaz pre starostu

POdnet uzavretý. Auto bolo premiestnené na Banšelovu ulicu a problému sa venuje podnet https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/84892/banselova-dlhodobo-odstavene-vozidla-vozidlo-s-ecv-bez-platnej-tk-a-ek

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania