Zanedbaný chodník a okolie

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Tereza 12. júna 2018

Dobry deň chcela by som sa spytať prečo je v takom zanedbanim stave okolie Rybničnej? Dalo by sa stym niečo robyt? To nejivorim o ceste na ktorej je vytlk za vytkom. Myslim že by viac zaujmu o tuto čast uvitalo viac ludi je tu toho vela na realizaciu.

12. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Rybničná ulica a jej okolie je v katastrálnom území MČ Vajnory.
Podnet im posielame.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
18. jún 2018

Tereza Frešová

Dobry deň chcem sa spytat či sa bude niečo robiť s chodnikom
18. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa informácií od pána starostu Ing. Jána Mrvu, cesta aj chodník Na pántoch sú Magistrátne. Pravidelne ich vyzývame na opravu a urobíme tak aj teraz, hoci 9/10 tejto ulice je v katastri Rače.
Okolie chodníka z dlaždíc pokosíme.
Zároveň prosíme podnet zaradiť pod zodpovednosť Magistrátu.
S pozdravom




Mária Horváthová
Sekretariát starostu
18. jún 2018

Tereza Frešová

Dakujem za informaciu
21. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
26. júl 2020

Lucia

Zdá sa, že sa tento problém stále ignoruje, resp. presúva. Aký je, prosím, dôvod?
29. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, o probléme sme informovali zodpovedné oddelenie. O riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania