Stavebný odpad ul. Švantnerova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Zaslal: Viliam, 08. júna 2018

Niekoho stará laminátová podlaha odpočíva v trávniku ul. Švantnerova pri prechode pre chodcov do ZŠ Sokolíkova

11. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Rozum sa mi zastavuje ako sa dokážu "obyvatelia" správať. Ďakujem za upozornenie, odstránime to.

Prosím Vás, ak vidíte takýchto ignorantov robiť si z Dúbravky smetisko odfoťte ich alebo nám ich nejako pomôžte identifikovať. Nie je možné donekonečna za peniaze všetkých neustále riešiť ignorantstvo malej skupiny.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
12. jún 2018

Viliam

Podnet vyriešený - odpad odstránený

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.