Trojnožky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jakub Sand 11. júna 2018

Na Predstaničnom námestí, ale aj na Šancovej a na XY-miestach po celej Bratislave sa vyrojili opäť staré známe reklamné trojnožky.
V tomto prípade, uvádzam tieto pod Hlavnou stanicou, ktoré sú “funglovky”.
Toto je proste nonsens a anarchia, že mesto to nevie zastaviť.
Ďalšou témou je objednávateľ reklamy ako SND prípadne divadlá, ktoré financuje BSK. Hnus!!!!

11. jún 2018

Jerome

Jakub ma pravdu, a BSK financujeme aj z nasich dani, takze, my nechceme TROJNOZKY, ktore hyzdia mesto
11. jún 2018

Vladimir

Tronozky sa vratili - nie nadarmo maju 3 nohy

Dobry den, viacero trojnoziek sa nam vyrojilo po meste - napr. aj pred hlavnou stanicou - okem tejto lokality je ich mozno najst aj na Trnavskom myte , na Dostojevskeho rade, Bajkalskej , Vajnorskej atd. atd. mohlo by ich mesto prosim odstranit? dakujem
12. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že uvedené trojnožky (ako aj na ďalších uliciach) už sú riešené. Vlastník bol vyzvaný na ich odstránenie a taktiež bolo začaté správne konanie vo veci uloženia pokuty. Iný spôsob riešenia zákon nedovoľuje. O nelegálnosti týchto trojnožiek boli taktiež informovaní aj niektorí inzerenti.

Ďakujeme za pochopenie a pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
13. jún 2018

Stefan

Preco to jednoducho nepozbierate a nadate do srotu + zaroven pokuta? Pozrite sa ako vyzera dlazba od lepidla pri Inchebe na korze. Present ak sa nemýlim to su údajne KDH ludia v pozadí....ked vidim divadlo Arena na nic, ani ma nanapadne tam vkrociť.
13. jún 2018

Jakub Sand

Pretože pochybné kšefty v zákulisí... všimné na kampaň a keš

Zastávam rovnaký názor ako pán Štefan - pozbierať a pokutovať.
Uplatňovať pri tom rovnakú politiku ako pri odpade a exkrementoch na ulici. Tam tiez nehľadajú psa, ktorý sa vy... na ulicu, ale odstrania problem.
14. jún 2018

Jerome

Opatovne vyzyvame Magistrat ,aby ZVEREJNIL MENO vlastnika tzv 3nožiek!!!
27. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že trojnožky na Predstaničnom nám. a Šancovej ul. sú v riešení. Momentálne evidujeme 32 nepovolených kusov na rôznych uliciach. Cestný správny orgán postupuje nasledovne: zodpovedný subjekt je vyzvaný na odstránenie reklamných zariadení (tie vždy premiestni a cestný správny orgán tak začína od začiatku) a taktiež začne konanie o pokute. Iný spôsob riešenia zákon neumožňuje a správny orgán je povinný postupovať len v zmysle zákona.

Ďakujeme za pochopenie a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. jún 2018

Stefan

Preco ich nezbierate? Nebudu ich stíhať vyrábať!!! Však treba uplatnť 3x a dosť!
28. jún 2018

Stefan

Prosím zverejniť výšku pokuty a koľko pokút už bolo zaplatených. lebo mám pocit, že je to všetko jedna veľká hra. Nesrovnal ich sám nakladal do auta prečo v tom nepokračujete? robíte z nás somárov...... A ten clovek ide ešte kanidovať. chrbtová kosť nikde, magistrát pod ním dosiahol dno......
29. jún 2018

Jerome

Pridavame sa k Stefanovmu nazoru: zverejnit majitelov a POKUTY!!!

Nielen somarov z obyvatelov---je aj tvrdsi vyraz!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania