Bezbarierový prechod?

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 12. júna 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Chybajuci bezbarierovy prechod, mamicky zapasia ked idu do SJK

12. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
01. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Opravu priechodu navrhneme do plánu opráv na budúci rok.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
14. august 2021

Martin Uváček

Pokiaľ viem, tak úprava priechodu ešte neprebehla.
15. august 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
16. august 2021

Martin Uváček

Dnes som šiel okolo a stále sú tam vysoké obrubníky.
20. apríl 2022

Martin Uváček

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený Treba preposlať magistrátu
21. apríl 2022

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania