Zosekané stromy pri Rozálke

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

V riešení

Zaslal: Hayduke, 10. júna 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

toto je už minimálne štvrtý strom ktorý bol na lúke pri Rozálke zosekaný. prečo to nerieši polícia keď po okolí sa hovorí že to robí akási bigotná fanatička ktorá býva v blízkosti a sa obáva že keď stromy vyrastú, nebude kostol vidieť z Dúbravky. nech to vysadia opätovne

19. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Ďakujem za podnet. Daný problém budeme v spolupráci s mestskou políciou monitorovať. V prípade zistenia páchateľa budeme postupovať v súlade zo zákonom. Na lúke pri Rozálke plánujeme uskutočniť v budúcnosti ďalšiu výsadbu stromov.

Ing. Marek Poláš, Odborný referent ŽP

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.