Billboard na Panónskej ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Lucia, 10. júna 2018

Na začiatku Panónskej cesty v smere z mosta SNP do Petržalky sú pri ceste umiestnené 2 billboardy, vďaka ktorým nie je pri pripájaní na Panónsku dostatočný výhľad do autobusového pruhu. Bolo tam už viacero kolízií. Bolo by vhodné aspoň 1billboard, nachádzajúci sa bližšie pri ceste odstrániť aby nebránil výhľadu na cestu.

12. jún 2018

Andy

plne suhlasim, smutne je ze rovnaky podnet je bez odozvy od septembra 2017 https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/44131/nevhodne-umiestneny-billboard
12. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.