Aktualizovať podnet
Billboard na Panónskej ceste

Nahrajte obrázok aktualizácie podnetu:

Vaše meno:

Váš e-mail:

Koľko je jedna plus jedna? (zadajte číslo):


   alebo   ísť späť


Pomoc

Pomocou nasledovného dialógu nás môžete upozorniť na akúkoľvek zmenu príslušného podnetu, či už sa jedná o jeho nápravu, alebo naopak zhoršenie daného stavu.

Billboard na Panónskej ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Lucia 10. júna 2018

Na začiatku Panónskej cesty v smere z mosta SNP do Petržalky sú pri ceste umiestnené 2 billboardy, vďaka ktorým nie je pri pripájaní na Panónsku dostatočný výhľad do autobusového pruhu. Bolo tam už viacero kolízií. Bolo by vhodné aspoň 1billboard, nachádzajúci sa bližšie pri ceste odstrániť aby nebránil výhľadu na cestu.

12. jún 2018

Andy

plne suhlasim, smutne je ze rovnaky podnet je bez odozvy od septembra 2017 https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/44131/nevhodne-umiestneny-billboard
12. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
27. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že reklamné stavby v počte 2 kusy sú označené spoločnosťou BigMedia spol. s r. o. a sú vybudované na pozemku reg. C-KN parc. č. 4700 k. ú. Petržalka vo vlastníctve a priamej správe hlavného mesta SR Bratislava. Vlastníka reklamných stavieb sme vyzvali, aby preukázal vzťah k pozemku, nakoľko oddelenie nájmov majetku neeviduje nájomnú zmluvu prípadne inú listinu preukazujúcu vzťah spoločnosti BigMedia spol. s r. o. k pozemku. Na základe predložených dokumentov bude hlavné mesto ďalej konať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislavapne

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania