Krajná ulica - odstavené vraky bez EČV

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Karol 11. júna 2018

Na Krajnej ulici medzi areálom spoločnosti Milking a rodinným domom na Krajnej 15 (slepá ulička oproti penziónu Pohodička) vzniklo na verejnom priestranstve nelegálne VRAKOVISKO starých vozidiel bez EČV. Vozidlá nepatria majiteľom priľahlých nehnuteľností. Vozidlá sú dlhodobo odstavené, najstaršie viac ako rok bez pohybu.Žiadame o odstránenie tejto environmentálnej záťaže.
Krajná ulica je v správe Hl.Mesta Bratislava.

11. jún 2018

konopnik

Pripájam sa k podnetu, a mám odkaz pre p. Primátora, ulička sa nachádza na pozemku mesta, LV: 1, dúfam že sa nájde už konečne kompetentná osoba na magistráte a nechá odstrániť toto nelegálne vrakovisko , majitelia susedných pozemkov sa snažia miesto zveľadiť ale mesto ako keby nemalo o túto lokalitu žiadny záujem - asi pomôže až medializácia tejto environmentálnej záťaže, ktorá devastuje okolie a až potom sa všetci budú tváriť ako majú záujem o riešenie problému
24. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na vozidlá Fiat a Opel bola dňa 23.08.2018 vylepená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní. Vozidlo Škoda sa na mieste nenachádzalo.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
09. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Vozidlá Opel a Fiat boli dňa 07.02.2019 odstránené oprávnenou spoločnosťou.

Ďakujeme za spoluprácu a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania