Upchaté kanálové vpuste na Belehradskej ul.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Tomáš 12. júna 2018

Na Belehradskej ulici (v mieste jej vyústenia na Šancovú ulicu) sa nachádzajú 2 upchaté kanálové vpuste. Momentálne nie sú pod nánosom špiny vidieť.

15. jún 2018

Anonymný užívateľ

Informácia z Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.:
Dobrý deň.
Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s. spravuje iba okrúhle kanalizačné poklopy. V prípade, ak ide o dažďové vpuste (mriežkovaný poklop), je potrebné sa obrátiť na príslušného správcu komunikácie. Vo všeobecnosti má na starosti cesty 1. a 2. triedy Magistrát a cesty 3. a 4. triedy má na starosti príslušná mestská časť. V prípade ak sa jedná o upchatú verejnú kanalizáciu, tak je potrebné obrátiť sa na náš dispečing na telefónne číslo 0800 121 333.
Ďakujeme za porozumenie.
03. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
27. september 2019

Martin Uváček

Vpuste boli vymenené a sú funkčné. Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania