Neporiadok pri smetiakoch

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Matej 12. júna 2018

Dobrý deň,
viem že toto je vec za čo mesto v princípe ani nemôže, za toto môžu bezohľadný ľudia, no žiaľ konštantne na rohu ulice Osadnej a Českej ľudia vyhadzujú na voľno pri košoch starý nábytok a odpadky. Neustále sa okolo košov tým pádom potulujú mačky a potkany a aby toho nebolo málo, odpad porozhadzujú často krát aj bezdomovci, ktorý zvyknú v týchto lokalitách potom prespávať.

20. jún 2018

Andrej

Matej, a neda sa to odsledovat a privolat policiu?
03. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie. Čakáme na písomnú odpoveď.

Kancelária starostu
23. apríl 2019

Peter Oravec

Samospráva ignoruje aj tento podnet. Prosím o preposlanie samospráve.
(Ktovie, či ešte pán starosta ešte stále na niečo čaká. Asi hej. Je to taký vyčkávavý typ.)
22. máj 2019

Peter Oravec

Pán Kusý ignoruje aj tento podnet. Tá istá konštrukcia postele tam leží už pol roka. Starosta Kusý neurobil nič. Iba rozdáva cibuľky dôchodcom. Ďakujeme. Prosím o preposlanie p. Kusému.
27. jún 2019

nezvladate.to

"Z občianskeho rozpočtu na rok 2019 sú pridelené finančné prostriedky v sume 25 154 eur na
riešenie problému ferálnych mačiek."

https://bratislava.blob.core.windows.net/media/Default/Dokumenty/Str%C3%A1nky/Chcem%20vediet/Schv%C3%A1len%C3%BD%20rozpo%C4%8Det%20HM%20SR%20Bratislavy%20na%20roky%202019-2021.pdf
12. júl 2019

Peter Oravec

Samospráva ignoruje aj tento podnet. Prosím o preposlanie p. Kusému.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania