Odtrhnuté zlomenné zábradlie Homolová ulica 3

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Zaslal: Milan Závodný, 12. júna 2018

Vandali poškodili/zlomili zábradlie z 10.6.na 11.6. v noci medzi garážami na múriku Homolová č.3 zo strany garáži
prosím o odstránenie nebezpečného ostrého hrotu, ktorý tam zostal v múre ako úlomok z toho zábradlia Ďakujem za pomoc

14. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Nebezpečnú tyčku sme odstránili.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
14. jún 2018

Milan Závodný

Ďakujem za promptné vyriešenie a prajem pekný a úspešný deň pracovníkom úradu
S pozdravom

MZ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.