Kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Magdaléna 13. júna 2018

Kanalizačný poklop,vyčnieva nad úrovňou neupraveného chodníka,
v zime sa chodci šmýkajú,v daždi tam stojí veľká mláka,

15. jún 2018

Anonymný užívateľ

Informácia z Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.:
Dobrý deň.
Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s. spravuje iba okrúhle kanalizačné poklopy. V prípade, ak ide o dažďové vpuste (mriežkovaný poklop), je potrebné sa obrátiť na príslušného správcu komunikácie. Vo všeobecnosti má na starosti cesty 1. a 2. triedy Magistrát a cesty 3. a 4. triedy má na starosti príslušná mestská časť. V prípade ak sa jedná o upchatú verejnú kanalizáciu, tak je potrebné obrátiť sa na náš dispečing na telefónne číslo 0800 121 333.
Ďakujeme za porozumenie.
19. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
preposielame Vám vyjadrenie od kompetentného pracovníka:
Kanalizačná šachta aj poklop sú v poriadku.

Prajeme Vám príjemný deň a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

V prípade akýchkoľvek otázok môžete využiť aj služby nášho Call centra (0850 123 122) v pracovných dňoch od 7:00 do 16:00 hodiny.

S pozdravom
Mgr. Radka Semanová
call centrum
Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.
19. jún 2018

Ivan

A to je z pohľadu samosprávy vyčerpávajúca odpoveď? Odpusťte moje expresívne slová, ale ste slepí? Očividne je okolie kanálu zdeformované a predstavuje prekážku pre pohyb áut, a ako píše oznamovateľka, aj chodcov. To, že je poklop v poriadku na situácii nič nemení. Povrch okolo neho treba zarovnať, aby sa problém odstránil...
24. jún 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň Ivan,
to bola odpoveď z BVS a.s., nie zo samosprávy. Samospráve bol podnet následne odoslaný s tým nech sa vyjadria na základe odpovede z BVS.

S pozdravom
Zuzana Žurkinová
administrátorka portálu
01. jún 2020

Daniela Halasova

Zimná-chodník-bariérový

priamo pred knižnicou a seniorskym centrom kde seniorom vydávajú obedy je veľká jama a nerovnosť okolo kanalizačného poklopu, ktorá sa starým ľuďom ťažko prekonava. prosím o odstranenie
01. jún 2020

Daniela Halasova

Ako vidím už je to dva roky od prvého nahlásenia a situácia s cestou a jamou okolo poklopu sa výrazne zhoršila(viď foto). Podľa vyjadrenia BVS ten poklop patrí im, je okrúhly.
Žiadam o urýchlené konanie, seniori zo Zimnej a okolia sú nekonanim BVS ohrozovaní, nakoľko je to pred vstupom do klubu dôchodcov a výdajne obedov
01. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
02. jún 2020

Magdaléna

V danej veci nik nekoná.V budove sa nachádza aj klub pre zdravotne ťažko postihnutých.Seniori chodia na obedy...je tam veľký pohyb ľudí.Prosím konajte ,nečakajme na nešťastné pády - úrazy.Prosím aj kosenie trávnika pod oknami .Keď sa kosí ,,zavše to vynechajú.Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania