Spadnutý kryt elektroinštalácie na semafore

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Aeon, 12. júna 2018

Na semafore pri zástavke električiek Púchovská v smere do mesta je na semafore pre chodcov spadnutý kryt. Zatiaľ sa nachádza pri semafore, takže by bolo fajn s nápravou neotáľať, nech sa niekde nestratí.

13. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť kontaktovala dispečing hlavného mesta a požiadala o nápravu.
Zároveň podnet presúvame na zodpovednosť hlavnému mestu.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
13. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
14. jún 2018

Aeon

Vyriešené - dnes už bol kryt znovu osadený. To bola rýchlosť.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.