Opustené vozidlo na Pažitkovej ulici zavadzá na ceste/chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Richard Kasanicky 13. júna 2018

Viac ako tyzden je na Pivonkovej ulici odstavene vozidlo Opel, ktore okrem iného sposobuje zapchy, ako i predstavuje nebezpecie v cestnej premavke, nakolko po dotycnej ulici v pravidelných intervaloch prechadzaju vozidla Rychlej zdravotnej sluzby do blízkej Ruzinovskej nemocnice.

Poprosim o urgentne riesenie, dokym vozidlo nesposobi nejaku skodovu udalost.

15. jún 2018

Michaela Biharyova

Auto uz bolo nahlasene na miestny urad a uz ma vyzvu na odstranenie
15. september 2018

Lukáš Bartošovič

Povedzme, ze je tento cerveny Opel v "poradovniku" na odtiahnutie. Dalo by sa to nejako urychlit? Vozidlo vyzera velmi zufalo a podla vsetkeho si na nom vybil zlost niekto, komu tam celkom dost prekaza - vodicove okno je fuc a to za nim je rozbite. Dalsi "level" asi bude utok podpalaca...
18. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedené vozidlo už máme v evidenci. Bohužiaľ podľa dostupných informácií je odťah vozidiel spoločnosťou P+K, s.r.o. pozastavený resp. obmedzený z dôvodu naplnenia kapacity určeného parkoviska. V súčasnosti rokujeme s ďalšou spoločnosťou na odťah vozidiel.


s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
19. november 2018

Michaela Biharyova

Vozidlo už bolo odstránené. Prosím o zmenu podnetu na vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania