Vyčistenie stredového ostrovčeka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 16. júna 2018

Dobrý deň, chcel by som požiadať o vyčistenie zelene a kríkov na stredovom ostrovčeku na Trenčianskej ulici hned pri cyklistickom chodníku. Je to pekné miesto, avšak táto časť ja zanedaná a neudržiavaná.

Ďakujem za vyčistenie.

18. december 2018

Anonymný užívateľ

Ostrovcek bol medzicasom uz upraveny, povazujem teda za vyriesene a dakujem.
23. jún 2020

Anonymný užívateľ

Podnwt je znovu aktualny.
26. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
29. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet sme zadali dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania