Konáre prekrývajú semafor na Jégeho ul.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Pozorovatel 17. júna 2018

Konáre prekrývajú semafor na Jégeho ul.

25. august 2018

Pozorovatel

Chcel by som poziadat admina o zaslanie podnetu samosprave.
Dakujem
25. august 2018

Pozorovatel

@admin: Konare uz boli orezane, podnet mozno oznacit za vyrieseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania