Dlhodobo upchatý kanál Smolenická 12-14

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
migel001 16. júna 2018

Dlhodobo upchaty kanal Smolenicka 10-12. Prosime o urychlenu napravu a pravidelnu udrzbu.

21. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania