Problémy Bellovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Ondrej Adamík 18. júna 2018

Pán Starosta, dajte už konečne Bellovu ulicu dokopy. Táto ulica je vyslovene nebezpečná pre všetkých. Na tejto ulici sa nič nerieši. Nie sú chodníky, sú tu nevysporiadané pozemky. Pozývam Vás ako penzistu typu pani Petrášová na jednosmerku bez chodníkov, poškodenými retardérmi a keď ustojíte prúd vody 40 km/h, dostanete Nobelovu cenu alebo spodnej časti Bellovej rakvu. Začnite riešiť túto situáciu, kedy deti vystupujú z bránky rovno do vozovky. Môj sused s malými deťmi chodí iba autom. Veľmi by ma zaujímalo ako sa projektuje, počíta kapacita kanalizácie a kto dáva stavebné povolenie novostavbám, ktoré už dnes nepostačujú. Ďalej Vám oznamujem, že ku mne priplával asfalt 1,5m x 0,8m. Naprojektujte túto ulicu, opravte ju, všetky zásahy nech robí Nové Mesto a je za ňu zodpovednú.

18. jún 2018

Tomasko

Vyvlastnit pozemky, rozsirit cestu, postavit chodniky , zobojsmernit, vybudovat dazdovu kanalizaciu. a vyberat myto. Co lepsie sa tam da urobit?
27. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania