Zarastená zastávka Kon-Rad

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 21. júna 2018

Priestor zastávky Kon Rad smerom do Rače pri Zlatých pieskoch za posledných 15 rokov takmer úplne zarástol naletovymi krikmi. Chodník vedúci na aj zo zastávky je z 2/3 zarastený. Potrebné tieto kríky ostrihať, najlepšie aj vypíliť.

08. september 2018

Martin U

Stav stále nezmenený
10. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že kríky zasahujúce do chodníka a MHD zastávky Kon-Rad na komunikácii Cesta na Senec boli ostrihané. Foto v prílohe.

Ďakujeme za spoluprácu a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
02. október 2018

Martin U

Ďakujem za vykonanú prácu, hneď to už nevyzerá ako v pralese. Ešte keby sa dala pokosiť burina smerom k diaľnici.
04. október 2018

Martin U

Podnet je týmto vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania