Nepokosená burina

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin U 21. júna 2018

Naozaj reprezentatívny vzhľad príjazdu na vajnorský nadjazd od Kon-radu. Metrová burina po oboch stranách chodníka. Je naozaj problém sem poslať jeden traktor alebo človeka s krovinorezom aby to pokosil?Zoberte si príklad od Kon-radu, oni svoju časť chodníka pekne kosia.
Ako bonus, pokrivená smerová tabuľa na Pezinok.

02. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
26. júl 2018

Martin U

Zatiaľ žiadna akcia zo strany magistrátu
06. október 2018

Martin U

Bez zmeny statusu. Stále nepokosené
28. november 2018

Martin U

Od leta sa s týmto podnetom ani nepohlo. Žiadam o opätovné preposlanie zodpovedným.
12. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. jún 2019

Martin U

Nekosené. Celá strana od Konradu po odbočku na diaľnicu nie je kosená. Stále aj v roku 2019. Magistrát nič za rok s týmto podnetom nespravil.
16. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania