Biskupský klobúk priamo pred dverami autobusu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Peter, 19. júna 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Veľmi zle umiestnený biskupsky klobúk. A v tráve ďalšie. Účel žiadny iba zavádzajú chodcom.

28. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že dňa 8.7.2018 bol predmetný biskupský klobúk premiestnený na trávu (viď. foto)

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania