Chodník vs. príroda

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Keďže v okolí pribudla administratíva budova (EBC) pre niekoľko stoviek ľudí tak by teraz bolo na mieste im sprístupniť aj samotný chodník, aby sa tam dostali. Chodník je miestami až do 1 metra zarastený trávou a burinou, stromy (miestami v strede chodníka) zasahujú aj 150 cm nad chodník a v chodníku sú hlboké diery (kde boli kedysi stromy). O autách parkujúcich na chodníku ani nehovorím, keďže to tu aj tak nikto nemá v pláne riešiť. Na začiatok postačí aj funkčný chodník.

27. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. november 2018

Dorka Kičikolevová

Katastrofalny chodnik na Krasovskeho

Vytlceny chodník od travy po obrubnik alebo aspon do polovice chodnika. A je to tak aspon 2 roky!
08. jún 2019

Jana P

@Admin, presiel rok a magistrat sa stale nevyjadril. Prosim dalo by sa im to opatovne zaslat na vyjadrenie? vdaka
09. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania