Skládka odpadu po bezdomovcoch

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 21. júna 2018

Dobrý deň,
Prosím o odstránenie skládky odpadu po bezdomovcoch na konci Mierovej ulice za križovatkou s ulicou Nové záhrady II po ľavej strane v smere do Vrakune.
Ďakujem

23. jún 2018

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
skládka bola už odstránená podnet vyriešený.
Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania