Donovalova - vyvalená značka a el.skriňa

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení

vyvalena znacka a elektronicka skrina

22. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Oprava dopravnej značky IP4 bola objednaná.

Edmund Bombara
referát správy komunikácií
Oddelenie dopravy
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
22. jún 2018

Rastislav Kulich

Dakujeme velmi pekne za rychlu odpoved a riesenie.
Je sanca nieco spravit aj s tou vyvalenou sedou skrinou?

Dakujeme vopred,
Rasto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.