Výtlk na Riazanskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jozef 19. júna 2018

Dva výtlky na križovatke Riazanskej ulice a Vajnorskej, oproti Polusu. Výtlky sú už tam minimálne 2 mesiace.

28. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania