Chýbajúce koše na triedený odpad - plasty

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Ján 23. júna 2018

Chýbajúce koše na plasty a triedenie odpadu v celom meste aj mimo mesta.

24. jún 2018

Jerome

Niekedy boli na konci Hviezd.nam. - smer Most SNP - zmizli?

Ale ano mali by byt vsade v centre, kedze konzumacia fast foodov je vysoka a plastov, papierov pribuda /a vetrik rad rozfuka :) po okoli /
12. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
20. marec 2019

Ján

Doteraz nie sú nádoby na triedený odpad.V iných menších mestských častiach tento problém je už dávno vyriešený niekoľko rokov. Hlavné mesto by pritom malo isť príkladom.
20. marec 2019

Jerome

hm, škoda, ze Magistrát nereaguje,admin, preposlite opat, dakujeme
02. apríl 2019

Ján

Aspom takto by mali vyzerať koše na triedený odpad , ale vätšie a podla možnosti aj krajšie.
19. jún 2019

Ján

Stále chýbajú koše na triedený odpad. Nedodržiava sa zákon o odpadoch ktorý hovorí , že je každý povinný triediť alebo zabezpečiť triedenie odpadu.To platí aj pre Staré mesto.
20. jún 2019

Jerome

admin, vyzvite Magistrat aj Stare mesto, dakujeme!
20. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
20. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania