Odstavené auto (vrak) na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Zaslal: Emil Duraj, 22. júna 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

niekoľko týždňov na chodníku odstavené

25. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie, odstránenie auta zabezpečíme postupom podľa § 67 zákona č. 79/2015 Z.z. o odpadoch.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
09. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pri kontrole na mieste bolo zistené, že auto má platnú EK aj STK . Parkovanie na chodníku riešime s políciou.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
11. júl 2018

Emil Duraj

Ďakujem
Pred hodinou som šiel okolo a vozidlo tam ešte stále stojí Úplne rovnako Prosim o zmenu statusu z vyriešené na v riešení
12. júl 2018

Odkaz pre starostu

Vážený užívateľ,

podnet bol preposlaný na Mestskú políciu.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
17. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedený podnet bol preverený hliadkou mestskej polície Expozitúry BA III. Zo strany vodiča bolo zistené porušenie zák. č. 8/2009 Z. z. o cestnej premávke. Vo veci bolo začaté objasňovanie priestupku v zmysle Zákona o priestupkoch.

S pozdravom.


V Exp. MsP BA III

Mgr. Ján Kocsis

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.