Zhodená značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Marian 24. júna 2018

Zhodená značka, pravdepodobne v dôsledku vetra

29. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, bol vyriešený v roku 2018.

MÚ BA - Petržalka
20. október 2020

Pepe Stancel

Uvedený problém sa opakuje. Po výmene lampy je značka už niekoľko mesiacov na zemi a preto zle viditeľná. Vodiči preto jazdia po ulici rýchlo. Možno by bolo fajn doplniť aj o vodorovné značenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania