Vysoký obrubník na Stachanovskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Monika Durajkova 24. júna 2018

dobry den, chcela by som poziadat o spravenie bezbarierovho pristupu na tomto chodniku. Jedna sa o chodnik veduci z ulicky od Kladnianskej na Stachanovsku ulicu. Mam problem dvihnut kocik s dietatom do takej vysky, aj na bicykli je to o zivot. dakujem

19. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
úpravu chodníka na bezbariérový zaradíme do plánu u dodávateľa prác.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
10. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bezbariérový prechod je už vybudovaný.

Útvar pre styk s verejnosťou
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania