Výtlk na Lamačskej ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 26. júna 2018

Tento výtlk sa nachádza v ľavom jazdnom pruhu na Lamačskej ceste pred križovatkou "Patrónka" v smere od Lamača.

02. júl 2018

Anonymný užívateľ

V sobotu bol už výtlk zaliaty. Podnet vyriešený. :-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania